Recencje

CO MÓWIĄ CZYTELNICY:

Asiu, Książka przecudna. Popłakałam się jak ją czytałam, tyle w niej miłości… Gratuluję,
wspaniała jest! Teraz czekamy na wersję dla chłopców.

Gosia Paleczny

Przejrzałam Książeczkę i nie wychodzę z zadziwienia…Te rysunki i ta treść… jak piękna muzyka.
A poza tym to książka dla mojej córki Zosi, może po jej przeczytaniu zaprzyjaźni się z dojrzewaniem, od którego tak ucieka. Jednym słowem jest WYJĄTKOWA i bardzo Ci za nią
dziękujemy, ja i dziewczynki.

Agnieszka

mama 5 dzieci

Twoja książka jest pięknie skomponowana – cytat, rysunek, tekst – tworzy poetycki i delikatny obraz relacji matka – córka. Myślę, że może poruszyć wrażliwe struny nie tylko w sercach nas – matek, które mamy córki, ale również nas – córek, którym mogło czegoś zabraknąć, kiedy stawałyśmy się kobietami. Myśląc o Twojej książce zapragnęłam pochylić się nad sobą i każdą dziewczynką – nawet tą w dojrzałym już ciele – która nie usłyszała, choć bardzo tego pragnęła – „jesteś piękna, przyjaciółko moja”.
Miłość absorbuje wstyd – również ten dotyczący przemian w ciele; emocji, które wielokrotnie nas przerastają. Twoja książka jest pełna Miłości i to jest jej największą wartością w moich oczach.
Agata

mama 3 dzieci

Spojrzenie z czułej perspektywy kobiety-matki, na wyjątkowy czas w życiu dziewczynki-córki.

Inspirowane Słowem i wzbogacone autorskim obrazem. Pełne ciepłej afirmacji, rozczulenia i szacunku. Dobry punkt wyjścia do osobistych refleksji i rozmów z dorastającymi dziećmi. A do tego wyjątkowo osobisty, a nie podręcznikowy ton, który ogrzewa i oswaja atmosferę tych ważnych spotkań! Polecam. 

Natalia Wyrrrobek 😉

mama 3 dzieci

Przeczytałam jednym tchem, stojąc w kuchni, z gęsią skórką na ciele i łzami w oczach. Jestem pełna uznania za stworzenie książki, jej treść jest przejmująca. Twoja książka jest pięknym dopełnieniem naszych  z Leną rozpoczętych rozmów. Jest w sam raz sprezentowana Lenie, w czasie kiedy ona jeszcze poznaje sama siebie… Wielkie dzięki!
Daria

mama Lenki i Neli

Asiu, książeczka już przyszła, jest piękna! Bardzo dziękujemy, wspaniale że nie zostawiłaś jej w domu i wypuściłaś w świat 🙂 

Podziękuj też od nas Maćkowi za inicjatywę!

Gosia

mama 3 dzieci

Przewiń do góry